USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Hotel El Cable Centro De Pereira

Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

8

Hotel El Cable Centro De Pereira


Lokalne zabytki, w tym Plaza Victoria i Parque Olaya Herrera, znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

W pobliżu warto odwiedzić takie atrakcje jak Viaduct between Pereira and Dosquebradas oraz Viaducto César Gaviria Trujillo, zlokalizowane 750 m i około 20 min pieszo od Hotel El Cable Centro De Pereira odpowiednio. Park wodny Metropolitano del Café znajduje się 3 km od tego hotelu. Hotel pozwala podziwiać takie atrakcje przyrodnicze jak Parque El Lago, który jest w odległości 13-minutowego spaceru stąd. El Cable Centro jest usytuowany w malej odległości od kolei linowej Olaya Herrera.

Opcje gastronomiczne obejmują również restaurację Delhi Restaurante Vegetariano, w odległości 350 metrów.

  • Lotniska
  • Lotnisko Matecana International
    6 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:00
Wyjazd: od 07:00 do 12:00
Numer licencji34567

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży Hotel El Cable Centro De Pereira?

    Podróż od Hotel El Cable Centro De Pereira do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem.
  • 🚗

    Czy mogę zaparkować samochód obok Hotel El Cable Centro De Pereira?

    Goście Hotel El Cable Centro De Pereira mogą skorzystać z parkingu miejskiego.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Hotel El Cable Centro De Pereira, Kolumbia

1969 Carrera 12 Piso 2, Pereira, Kolumbia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © allpereirahotels.com

All rights reserved